GARA STOUPACÍ PÁSY PRO SKIN

Your price:
169,00 €
Color:
  • detail GARA STOUPACÍ PÁSY PRO SKIN
Vyberte si velikost:
  • S on stock
  • M on stock
  • L pre-order
Quantity:
The total availability of the selected variant:
more than 50 pc
More information?
Your name:*
E-mail:*
Phone:
Question:*
Copy the characters:*

GARA Pro skin100 % Mohair- nejlejčí a nejrychlejší pásy na splitboardovém trhu- 100% mohair zaručuje perfektní skluz- lehké, tenké, impregnované proti promoknutí- 100% skluz, 60 % trakce Pásy jsou osazené pevným nerezovým klipem pasujícím na špičku prkna.Pásy jsou tvarované tak, aby lemovaly špičku prkna. Balení obsahuje:- pásy- řezačka Trim Cutter- obal na pásy Tail Clip - nutno pořídit zvlášťhttp://www.garasplitboards.cz/?q=tailclip Pro zákazníky Garasplitboards můžeme pásy uříznout na míru.  TECHNOLOGIE


   

GLIDE

Přidaný kluzný výkonInovovaný proces dosažení kluzu vláken dodává pásům na výkonu. Při menší námaze dosáhne splitboarder lepšího skluzu a tudíž i rychlejšího pohybu na pásech. Úprava vláken po jejich celé délce zaručuje celoživotní ochranu vlákna.


     
   

SAFER SKINBezpečnost díky vodě odolnosti

V POMOCA se díky technologii Safer Skin technology zrodila nová generace stoupacích pásů. Pásy jsou doplněny o 100% voděodolnou membránu, která je umístěna mezi tkanou část a lepidlo. Safer Skin zaručuje ultimátní bezpečnost díky stabilitě lepidla, optimální přilnavosti (lepení) pásu na skluznici a jednoduchému sbalení pásů.


      


More information?
Your name:*
E-mail:*
Phone:
Question:*
Copy the characters:*
0 pc
Basket: 0,00
0 pc