SPLITBOARD - SKINS

The skins are one of the important parts for easily and safety climb. From our beginig we cooperation with Switzerland Pomoca,  the best of producer of splitboard skins.

Skins have gained global recognition over the past decade, thanks to innovations such as Safer Skin (100% waterproof), Glide (anti glopping and gliding treatment) and Race (the fastest skins ever made). Textile engineers continue to apply and advance this knowledge, resulting in further technological advances and an ever better product. 

 

Every skins are from 100% mohair and have  8 cm clip or special pocket  Gara. 

 

GARA PREMIUM SKIN

The skins are from 100% naturale materials and are  jsou vhodné i pro více denní tůry.

Technologie: Ever Dry, Safer Skin, vyrobeno ze 100% Mohairu

Pásy GARA PREMIUM SKIN nabízejí optimální poměr mezi skluzem a přilnavostí. 100% mohér zaručuje skvělý skluz, zatímco hustota vláken se postará o optimální přilnavost. Absolutní bezpečnost je zaručena na všech typech sněhu ve vysokohorských terénech.Jsou vhodné pro vícedenní expedice a mají delší životnost než GARA PRO SKIN. Využijete je jak na soutěže, tak na dlohodobé stoupání.

GRIP

Bezpečná přilnavost při výstupu
Pro výstup na splitboardu je velice důležité, aby měly pásy dobrou přilnavost (grip). V POMOCA vyrobili pásy ze speciální kombinace materiálů, které zaručují jak odolnost vůči dynamickému namáhání a oděru tak i přilnavost povrchu díky elasticitě a odolnosti vláken vůči ohybu. 

 

EVER DRY

Díky speciální vlastnosti (antiglopping) jsou pásy s technologií Ever Dry  jasnou volbou pro dlouhé výstupy a vice denní tůry. Pásy z své struktury nepropouští žádnou vlhkost čímž je eliminována možnost namrzání pásů a ztráta jejich přilnavosti. Úprava vláken po jejich celé délce zaručuje celoživotní ochranu vlákna. Pásy tudíž nevyžadují žádnou dodatečnou údržbu např. nanášení spreje apod.

 

SAFER SKIN

Bezpečnost díky vodě odolnosti
V POMOCA se díky technologii Safer Skin technology zrodila nova generace stoupacích pásů. Pásy jsou doplněny o 100% vodě odolnou membránu, která je umístěná mezi tkanou část a lepidlo. Safer Skin zaručuje ultimátní bezpečnost díky stabilitě lepidla, optimální přilnavosti (lepení) pásu na skluznici a jednoduchému sbalení pásů.

 

STOUPACÍ PÁSY GARA PRO SKIN

 

Tyto lehké pásy s vysokou úrovní skluzu byly vyvinuty speciálně pro potřeby závodníků a zkušené splitboardery. Kvalita těchto pásů ze 100% mohéru je ukryta v bezkonkurenční kluznosti.

Technologie: Ever Dry, Safer Skin, vyrobeno z mohér 100% Mohairu

Tyto pásy jsou charakterizovány jejich použitím za účelem dosažení jedinečných výkonů. I ti nejlepší světoví sportovci věří v kvalitu pásů POMOCA, tak proč také nevěřit?

 

GLIDE
Přidaný kluzný výkon

Inovovaný proces dosažení kluzu vláken dodává pásům na výkonu. Při menší námaze dosáhne splitboarder lepšího skluzu a tudíž i rychlejšího pohybu na pásech. Úprava vláken po jejich celé délce zaručuje celoživotní ochranu vlákna.

 

SAFER SKIN
Bezpečnost díky voděodolnosti

V POMOCA se díky technologii Safer Skin technology zrodila nová generace stoupacích pásů. Pásy jsou doplněny o 100% voděodolnou membránu, která je umístěná mezi tkanou část a lepidlem. Safer Skin zaručuje ultimátní bezpečnost díky stabilitě lepidla, optimální přilnavosti (lepení) pásu na skluznici a jednoduchému sbalení pásů.

 

 

SPRÁVNÁ VOLBA STOUPACÍCH PÁSŮ

Při výběru pásů je třeba vzít v potaz následující:

- nejčastěji navštěvovaný terén
- zkušenosti a kondice 

0 pc
Basket: 0,00
0 pc